نرم افزار پلاک خوان پارکینگ کنترل تردد و صدور مجوز

سامانه هوشمند

سامانه هوشمند

نظارت و کنترل پارکینگ

نظارت و کنترل پارکینگ

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی

استفاده از تکنولوژی

استفاده از تکنولوژی

جهت مدیریت هوشمند پارکینگ

جهت مدیریت هوشمند پارکینگ

ارائه نمای کلی از

ارائه نمای کلی از وضعیت پارک خودروها

وضعیت پارک خودروها

به ازای هر جایگاه

به ازای هر جایگاه

نرم افزار هوشمند مدیریت پارکینگ و جای پارک با توجه به نیاز پارکینگها و مجتمعهای تجاری بزرگ و سایر سازمانها ، و برای مدیریت ثبت تردد خودرو و مدیریت پارکینگ و جای پارک طراحی شده است . سیستم مدیریت پارک هوشمند یک راه حل ایده آل برای نشان دادن فضاهای پارک خالی و راهنمایی پارک کننده ها برای پارک سریع در کمترین زمان است. به طور معمول در مراکز خرید، فرودگاه ها، بیمارستان ها، ساختمان های اداری، جوامع مسکونی و غیره نصب می شود.

نرم افزار هوشمند مدیریت پارکینگ و جای پارک

نرم افزار هوشمند مدیریت پارکینگ و جای پارک

مزایای نرم افزار هوشمند مدیریت پارکینگ و جای پارک :

از جمله قابلیتهای نرم افزار هوشمند مدیدریت جای پارک میتوان به سیستم هوشمند نرم افزار پلاک خوان خودرو ، با قابلیت کنترل راهبند و سیستم مدیدریت تصویری جای پارک اشاره کرد این سیستم جایگزین بسیار مناسبی برای سیستمهای راداری  ، اولتراسونیک قدیمی است ، همچنین باتوجه به استفاده دوربینهای نظارتی در پروژه به جهت پلاک خوانی و تشخیص مجوز پارک میتوان به عنوان دوربین نظارتی جهت ضبط تصاویر نیز استفاده کرد که این امر موجب بالا  رفتن امنیت و نظارت بر محیط خواهد بود.

برای اطلاع ار نحوه انتخاب دوربین و سایر موارد لطفا به اینستا فرادامارکتنگ  مراجعه کنید .

همانطور که از نام آن پیداست، پارکینگ هوشمند مفهومی از هوشمند بودن یک پارکینگ است و فقط فضایی برای پارک نیست.

همانطور که از نام آن پیداست، پارکینگ هوشمند مفهومی از هوشمند بودن یک پارکینگ است و فقط فضایی برای پارک نیست. به بیان ساده، راه حلی است که امکان تشخیص نقاط پارک را فراهم می‌کند. این اطلاعاتی از قبیل آزاد بودن یا نبودن فضا، مدت زمان اشغال آن، پلاک خودروهای پارک شده و در صورت اتصال به سیستم پارکومتر اینکه آیا کاربر از زمان مجاز پارکینگ تجاوز کرده است یا خیر، ارائه می دهد. همه این اطلاعات با اتصال به راه‌حل‌های نرم‌افزاری متصل، مدیریت ضریب اشغال این فضاها را نیز ممکن می‌سازد.

سیستم تشخیص پلاک LPR از دوربین های نصب شده در نزدیکی پارکینگ ها یا مناطق تردد خودرو برای شناسایی پلاک ها استفاده می کند. در برخی موارد، تشخیص پلاک تنها راه برای مدیریت کارآمد زمان و منابع در مناطق پارکینگ یا در جاده‌هایی با تعداد زیاد وسایل نقلیه است. تشخیص پلاک خودرو LPR در مدیریت پارکینگ برای کمک به کنترل رفتار کاربر با اجرای مقررات پارکینگ و اطمینان از ماندن وسایل نقلیه در مکان های مناسب پارک برای مدت زمان مناسب استفاده می شود. این امر باعث کاهش ماندن بیشتر می شود و کمک می کند تا جای پارک در دسترس همه رانندگانی باشد که از این قانون پیروی می کنند. در بیشتر موارد، تشخیص پلاک به جوامع، شهرها و مشاغل کمک می کند تا میزان تخلف را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. از دیگر مزایای پارکینگ هوشمند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

·        نظارت بر فضاهای موجود در کل پارکینگ یا هر طبقه

·        تهیه لیست سیاه و سفید برای کنترل ورود و خروج

·        دیگر کنترل از راه دور برای دروازه های شما وجود ندارد

·        جستجوی فضای پارک ماشین بر اساس پلاک / شماره پارکینگ / زمان رسیدن

·        استفاده از شماره پلاک، زمان ورود/خروج پارکینگ و بسیاری داده های دیگر را می توان از پایگاه داده برای بررسی و ارزیابی

·        توابع مدیریت درآمد با استفاده از سیستم مدیریت پارکینگ

انواع سیستم های پارک هوشمند

انواع سیستم های پارک هوشمند

برای سادگی، سیستم های پارکینگ هوشمند را به 3 نوع اصلی تقسیم می کنیم:

  • تکنولوژی حسگر زمین
  • تکنولوژی کانتر
  • حسگر بالای سر یا تکنولوژی مبتنی بر دوربین

سنسورهای زمینی پارکینگ هوشمند

سنسورهای زمین چندین دهه است که وجود دارند و در طول سال ها تغییر چندانی نکرده اند. با استفاده از فناوری رادار، حسگرهای زمینی در هر فضای پارکینگ بر روی بتن نصب می‌شوند. هنگامی که یک خودرو وارد فضا می شود، حسگر زیر یک جسم بالای آن را شناسایی می کند و آن فضای پارک را به عنوان اشغال شده ثبت می کند.

سیستم های شمارنده پارکینگ

معمولاً در پارکینگ‌های ساخت‌یافته‌تر یا پارکینگ‌های سرپوشیده انجام می‌شود، یک سیستم هوشمند شمارش پارکینگ می‌تواند مستقر شود. این معمولاً شامل یک گیت است که به خودروها اجازه ورود و خروج را می دهد در حالی که تعداد وسایل نقلیه را می شمارد و بلیط را برای پرداخت آماده می کند.

سنسورهای پارکینگ بالای سر یا سیستم های مبتنی بر دوربین

با استفاده از سنسورها یا دوربین‌های پارک بالای سر، می‌توان مکان‌های پارک را با کارایی بیشتری از بالا مشاهده کرد. با استفاده از پایه چراغ یا ساختمان، 1 حسگر پارک هوشمند می تواند بسیاری از خودروها را در یک زمان تشخیص دهد نه یک فضا را در یک زمان.

نقشه گرافیکی وضعیت پارکینگ

نمایش وضعیت کلی خودروها و نقشه گرافیکی پارکینگ با قابلیت نمایش وضعیت هر جایگاه .

گزارش گیری جامع

با توجه به نرم افزار پلاک خوان و ارائه گزارشهای تردد به طور دقیق محل پارک هر خودرو ، مدت زمان پارک هر خودرو ، سلول پارک شده ، نقشه سلولهای پارک خالی و سایر اطلاعات را رویت و مدیریت کرد .

سیستم نظارتی جامع

با توجه به نصب دوربینهای نظرات تصویری هوشمند و نرم افزار پلاک خوان مورد نظارت و بررسی قرار داد و خودروهایی که در محل تایین شده پارک نکرده اند شنایی کرد

شناسایی پلاک پارک شده در هر جایگاه

استفاد از فن آوری پلاک خوانی خودرو جهت تشخیص وضعیت جایگاه ومدت زمان توقف خودروی پارک شده در هر جایگاه

صدور انواع مجوز

استفاد از مجوزهای مختلف (بر اساس پلاک) جهت کنترل راهبند و تعیین جایگاه پارک بری هر خودرو

مدیریت ورود و خروج و کنترل راهبند

امکان کنترل ورود و خروج به صورت اتوماتیک با توجه به نرم افزار پلاک خوان و مجوزهای صادر شده

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید