شناسایی کد کانتینر

سیستم هوشمند

سیستم هوشمند

شناسایی کد کانتینر

شناسایی کد کانتینر

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی

استفاده از تکنولوژی

استفاده از تکنولوژی

جهت شناسایی کد کانتینر

جهت شناسایی کد کانتینر

ثبت اتوماتیک

ثبت اتوماتیک

کد کانتینر

کد کانتینر

در سیستم بدون دخالت کاربر

در سیستم بدون دخالت کاربر

P

1

G

5

2

9

9

0

0

0

0

3

U

S

L

شرکت‌های حمل‌ونقل، سیستم‌های شناسایی کد کانتینر را پیاده‌سازی می‌کنند تا از طریق OCR و پردازش تصویر برای کمک به اتوماسون نرم افزار و کاهش دخالت نیروی انسانی و کاهش ضریب خطای انسانی ازکدهای کانتینر استفاده کنند. خوانش کد کانتینر به مدیران تدارکات اجازه می دهد تا کدهای کانتینر را حتی در شرایط کاری چالش برانگیز به طور دقیق استخراج کنند و داده ها را با دقت و بدون زحمت در سیستم های ERP و WMS وارد و و ردیابی کانتینر را در زمان کوتاهی را ممکن می سازد.

لجستیک چگونه می تواند از فناوری OCR بهره مند شود؟

خواندن کد کانتینر به طور خودکار، هر حرکت کانتینر را در حین بارگیری و تخلیه در عملیات حمل و نقل ضبط می کند. سیستم پیچیده ضبط و تشخیص تصویر مستقیماً روی جرثقیل نصب می شود و یک رابط کاربری دوستانه برای مدیریت هر گونه استثنا در زمان واقعی فراهم می کند. با در دسترس قرار دادن تراکنش ها و جزئیات کانتینر در زمان واقعی، اپراتورهای پایانه از مزایای زیر بهره مند می شوند:

ورود داده ها و استخراج داده ها به صورت خودکار انجام دهید

صنعت لجستیک برای وارد کردن داده ها از بارنامه ها به صورت دستی، صورتحساب های پرداختی، فاکتورهای تجاری و اسناد لیست بسته بندی با مشکل مواجه شده است. آنها در همه سطوح با تنگناهای زیادی مواجه بوده اند. با استفاده از فناوری OCR، امکان خودکارسازی ورود داده ها با استخراج داده ها را فراهم می کند و پردازش سریعتر اسناد را تضمین می کند. نتیجه استفاده از نرم افزار شناسایی کد کانتینر، افزایش دقت و سرعت تراکنش ها و در نتیجه افزایش توان عملیاتی و بهبود دقت موجودی کانتینراست.

OCR خودکارسازی در ورود داده ها را با امکان شناسایی نادرستی در اسناد ارسالی به مقامات امکان پذیر می کند. این نه تنها از خطاهای انسانی جلوگیری می کند، بلکه پردازش سریعتر اسناد را نیز تضمین می کند همجنین این سیستم قابلیت برقراری ارتباط با سایر سیستمها مانند نرم افزار پلاک خوان را داراست ، از این رو میتوان صحت تردد را از طریق دو عامل پلاک خوان و کد کانتینر مورد بررسی قرار داد و گزارش کاملتری را در اختیار مدیران قرار داد.

با شناسایی کد کانتینر، خطای انسانی را حذف کنید

از آنجایی که در ورود داده ها اتوماسیون وجود دارد، OCR ثابت کرده است که خطای انسانی را کاهش می دهد. همچنین این مرجع را قادر می سازد تا هرگونه نادرستی در اسناد ارسالی را شناسایی کند.در نتیجه این اشتباهات کوچک، می تواند باعث شود که ساعت ها و دلارهای بی شماری برای رفع آنها هزینه شود.

ذخیره سازی و به اشتراک گذاری داده ها را ساده کنید

در حال حاضر، کارکنان صنعت لجستیک زمان زیادی را صرف خارج کردن اسناد از صندوق ورودی، پردازش اطلاعات در یک سیستم نرم افزاری و ارسال اسناد به همکاران خود می کنند. همه این وظایف تکراری هستند و برای شرکت ارزش افزوده ندارند. با راه‌حل‌های نرم‌افزاری OCR، اسناد لجستیک را مرتب می‌کنند، آنها را در دسته‌های مختلف طبقه‌بندی می‌کنند و داده‌های مورد نیاز را استخراج می‌کنند. بسیاری از کارکنان عملیات لجستیک به روش های بسیار سنتی وارد کردن دستی داده ها و جابجایی آنها را انجام می دهند. کارکنان باید زمان خود را صرف انجام کارهای خلاقانه تر و با ارزش تر کنند. با استفاده از نرم افزار شناسایی کد کانتینر، شرایط کانتینر برای هر تراکنش ورودی و خروجی ذخیره می‌شود و به عنوان مدرکی برای رسیدگی به ادعاهای آینده استفاده می‌شود.

گردش کار خودکار با شناسایی کد کانتینر

حتی اگر اسناد در PDF و سایر فرمت‌های قابل چاپ به صورت آنلاین از طریق ایمیل به اشتراک گذاشته می‌شوند، سهامداران اغلب استخراج اطلاعات مناسب را دشوار می‌دانند. OCR ضبط و اعتبارسنجی اطلاعات از نسخه‌های PDF و راه‌اندازی آن‌ها به عنوان پیام EDI را برای همه ذینفعان امکان‌پذیر می‌سازد. در نتیجه، گردش کار برای اطمینان از بهبود جریان فرآیند و کاهش خطاهای انسانی به خوبی خودکار شده است.

شناسایی و ثبت هوشمند تردد کانتینرها

کنترل و شناسایی تردد کانتینرها و ثبت در نرم افزار بصورت خودکار و بدون نیاز به کاربر

صدور مجوزهای مختلف

صدور انواع مجوز بر اساس نیاز کاربر و کد کانتینر با قابلیت ارتباط با نرم افزارهای مرتبط

قابلیت تعریف کاربر

تعریف کابرهای مختلف با سطوح دسترسی متفاوت و همچنین قابلیت گزارش گیری و روئیت تصاویر زنده

ایجاد پایگاه داده جامع

ایجاد یک پایگاه داده از کانتینرها و اطلاعات مرتبط با ترافیک آنها با قابلیت مدیریت موجودی

امکان ادقام با نرم افزار پلاک خوان

امکان شناسایی کد کانتینر، قابلیت ادقام با نرم افزارهای پلاک خوان، شناسایی هم زمان کد کانتینر و پلاک خودرو و ثبت در نرم افزار مرتبط به صورت همزمان