نرم افزار پلاک خوان باسکول

سیستم هوشمند

سیستم هوشمند

پلاک خوان باسکول

پلاک خوان باسکول

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی

استفاده از تکنولوژی

استفاده از تکنولوژی

جهت ارتقاء نرم افزار

جهت ارتقاء نرم افزار پلاک خوان

امکان استفاده از

امکان استفاده از

دوربین شاهد

دوربین شاهد

جهت رویت محموله

جهت رویت محمولهنرم افزار پلاک خوان باسکول

 

پلاک خوان باسکول، یک نرم افزار تحت وب یا دسکتاپ است که برای شناسایی و خواندن پلاک خودروها در سیستم های باسکول استفاده می شود. این نرم افزار با استفاده از دوربین های پلاک خوان و الگوریتم های تشخیص تصویر، قادر به خواندن پلاک خودروها و انتقال اطلاعات آن به سیستم باسکول برای انجام عملیات وزن گیری است.

نرم افزار پلاک خوان باسکول  عموماً در صنایع و شرکت هایی که برای حمل و نقل کالاها از وسایل نقلیه استفاده می کنند، مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این نرم افزار، عملیات وزن گیری خودروها به راحتی و بدون نیاز به ورود دستی اطلاعات پلاک خودروها، انجام می شودکه همین امر باعث پایین امد خطای ورود دیتا و بالا رفتن سرعت میشود .

در نرم افزار پلاک خوان باسکول هوش یار با استفاده از دوربین های شاهد نصب شده در محل  امکان  تلفیق تصاویر دور بینهای شاهد و پلاک خوان به محض رویت پلاک خودرو وجود دارد که در نهایت موجب کنترل ، رویت بار کامیون  و مدیریت  ورودی و خروجی مجموعه مقدور میباشد

بصورت پیش فرض نرم افزار باسکول به نوعی صرفا نرم افزار حسابداری به همراه اعلام وزن و مشخصات راننده و خودرو است، اما در نرم افزار پلاک خوان باسکول هوش یار قابلیت اتصال و تلفیق نرم افزار باسکول به سیستم های مدیریت تردد و پلاک خوان به وجود آمده که با سیستم های باسکول مختلف سازگار میباشد.

با استفاده از نرم افزار پلاک خوان باسکول هوش یار ، امکان دسترسی به اطلاعات پلاک خودروها و وزن گیری آنها، به صورت آنی و در زمان واقعی ممکن می شود. همچنین، با ارتباط بین  نرم افزار باسکول و سیستم پلاک خوان ، امکان گزارش گیری و تحلیل داده های وزن گیری و سایر اطلاعات مرتبط با عملیات حمل و نقل، فراهم می شود

از آنجایی که سیستم از یک مرکز واحد هوشمند کنترل می شود، خطاهای پرسنل حذف می شوند. این سیستم همچنین نقش مهمی در تولید، کنترل موجودی و سازمان فروش دارد، زیرا می تواند نتایج توزین را به سایر واحدهای شرکت منتقل کند.

برای تشخیص وسایل نقلیه از فناوری سیستم های تشخیص پلاک استفاده می شود و عملکرد سیستم توسط نرم افزار سیستم مدیریت وزن کش نصب شده بر روی کامپیوتر به کمک ماژول ثبت تردد و پلاک خوانی ارائه می شود.

به لطف مدیریت سیستم از یک کامپیوتر مرکزی و همینطور نرم افزار پلاک خوان باسکول ، در تعدادی از کاربردهای توزین، وسیله نقلیه ای که از هر ترازو وارد می شود، می تواند خروجی را از ترازو دیگری انجام دهد.

این کار با دوربین هایی انجام می شود که در ورودی و خروجی قرار می گیرند که امکان شناسایی وسیله نقلیه توسط سیستم را فراهم می کند. هنگامی که وسیله نقلیه وارد ترازو می شود، سیستم هوشمند پلاک خوان باسکول، دوربین، پلاک را می خواند و آن را با اطلاعات ذخیره شده در سیستم مطابقت می دهد. فرآیند توزین وسیله نقلیه شناخته شده به سرعت با ایمنی و دقت بالا انجام می شود.

در پایان عملیات توزین، نتایج توزین خودرو به طور خودکار در حافظه ذخیره می شود.

در صورت تمایل کارفرما از صفحه نمایش اطلاعات LED، راننده با نمایش صفحه، وزن و سایر اطلاعات به عملیات بعدی هدایت می شود. در صورت لزوم، چاپگر حرارتی می تواند به طور خودکار ورقه توزین را چاپ کند.

پس از انجام عملیات ورود و خروج، سوابق مورد نیاز به صورت خودکار وارد می شوند. نظارت خودکار وسایل نقلیه بر روی باسکول های بدون سرنشین یا از راه دور به صورت 24 ساعته در شبانه روز است.

هنگامی که یک وسیله نقلیه به باسکول نزدیک می شود، دوربین هوشمند سیستم پلاک خوان باسکول، فورا جزئیات خودرو را از یک پایگاه داده ذخیره شده برای یک تراکنش سریع و کارآمد می خواند، بررسی می کند و به گزارش دهی انجام میشود .

اگر وسیله نقلیه ناشناخته ای به باسکول نزدیک شود، راننده می تواند روی یک شناسه موقت وزن کند یا اپراتور باسکول می تواند جزئیات را به صورت دستی وارد کند که سپس برای تراکنش های آینده ذخیره می شود.

اتوماسیون باسکول چگونه کار می کند؟

 باسکول های خودکار همه نوع مزیت هایی دارند که می توانند به کسب و کار شما کمک کنند تا فرآیندهای خود را سرعت بخشد و مدیریت وسایل نقلیه ورودی و خروجی از سایت شما را به میزان قابل توجهی کارآمدتر کند.

آنها همچنین می توانند هزینه های بلندمدت شما را با از بین بردن نیاز به شخصی که باسکول شما را مدیریت کند کاهش دهند و به شما این امکان را می دهند که کارکنان خود را به روشی بسیار مقرون به صرفه تر مدیریت کنید. در همین حال، استفاده از دوربین پلاک خوان به همراه سیستم هوشمند نرم افزار پلاک خوان باسکول نه تنها جریان ترافیک داخل و خارج از سایت را بهبود می بخشد، بلکه می تواند سایت شما را ایمن تر و ایمن تر کند.

مزایای سیستم هوشمند پلاک خوان باسکول

هدف اصلی استفاده از فناوری، کارآمدتر کردن مشاغل است. این به یک کسب و کار اجازه می دهد تا بهره وری را افزایش دهد، اما همچنین این کار را به سریع ترین و کمترین شدت ممکن انجام دهد. سیستم هوشمند پلاک خوان باسکول در حال حاضر یک روش کارآمد برای مدیریت وسایل نقلیه ورودی و خروجی است. این اطلاعات تقریباً فوری در مورد سطوح موجودی و تجهیزات یا حتی وزن خود وسیله نقلیه ارائه می دهد.مزایای استفاده از سیستم هوشمند پلاک خوان باسکول به صورت زیر است:

بهداشت و ایمنی

با توجه به همه گیری اخیر و مشکلات ناشی از آن، رعایت فاصله گذاری و رعایت بهداشت در جلوگیری از شیوع بسیاری از ویروس ها، بسیار مهم شده است. با یک باسکول معمولی، همیشه باید سرنشین حضورداشته باشد، با کسی که بتواند با باسکول کار کند، وزن وزنه را بگیرد، راننده را راهنمایی کند و حتی ممکن است از آنها خواسته شود مدارکی را تحویل دهند.

به دلایل واضح، اینجا جایی است که یک سیستم هوشمند پلاک خوان باسکول یک موهبت الهی است. شما می توانید از تماس فیزیکی بین راننده و اپراتور باسکول اجتناب کنید و به محافظت از کارکنان خود و کارکنان دیگران کمک کنید، اگر رانندگان از داخل عملیات شما نیستند. این امر به ویژه زمانی مهم است که فکر می کنید چند راننده مختلف از سراسر کشور – یا حتی از مناطق دورتر – از سیستم باسکول شما عبور می کنند.

زنجیره تامین سریعتر

اگر نقشی جدایی ناپذیر در زنجیره تامین صنعت یا محصول خاص خود داشته باشید، یک سیستم سریعتر برای وسایل نقلیه ورودی و خروجی تاثیر زیادی در بهره وری شما خواهد داشت. در مواقعی مانند همه‌گیری یا سایر بحران‌ها، زنجیره تامین سریع‌تر می‌تواند به حرکت اقتصاد کمک کند و از تحویل لوازم و تجهیزات حیاتی به کسانی که به آنها نیاز دارند اطمینان حاصل کند.

صرفه جویی در هزینه

یکی دیگر از مزایای آشکار سیستم هوشمند پلاک خوان باسکول صرفه جویی در هزینه است. در حالی که به نظر می رسد مبلغی که باید برای اتوماسیون خرج کنید از داشتن یک باسکول استاندارد بیشتر است. نیاز به داشتن یک کارمند برجسته در تمام روز در باسکول برطرف شده است، به این معنی که می توانید از کارکنان خود برای ارائه خدمات دیگر در سراسر تجارت خود استفاده بهتری کنید.

سیستم هوشمند پلاک خوان باسکول همچنین به این معنی است که روند عبور و مرور رانندگان ساده تر می شود و به کمک آن می‌توانید انتظار کاهش زمان صرف شده در باسکول را داشته باشید. این به معنای چرخش سریع‌تر برای تحویل یا صادرات انبار یا یک روش سریع‌تر برای وزن کردن تجهیزات آماده برای کار است.

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید

قابلیت قرائت پلاک با دقت بسیار بالا

با در نظرگرفتن شرایط محیط ، زاویه دوربین ، تمیز بودن و مخدوش نبودن پلاک ، دقت نرم افزار میتواند بدون خطا و بالغ بر 99 درصد باشد

کنترل راهبند به صورت اتوماتیک

مدیریت تردد خودروها وکنترل راهبند به واسطه صدور مجوزهای مختلف توسط نرم افزار

قابلیت انطباق نرم افزارپلاک خوان باسکول با نرم افزارهای باسکول

برقراری ارتباط بین نرم افزارهای باسکول و نرم افزار پلاک خوان جهت ایجاد اتوماسیون دقیق، بدون دخالت کاربر

قابلیت انطباق با کلیه دوربینهای تحت شبکه

قابلیت جستجو بر اساس پلاک

امکان جستجو بر اساس پلاک، زمان، مجوزهای تعیین شده توسط کاربر

نصب آسان نرم افزار پلاک خوان باسکول

نصب، راه اندازی و کاربری آسان نرم افزار توسط کاربر

نرم افزار تحت وب

با قابلیت استفاده از انواع دستگاه های هوشمند (لپ تاپ، تبلت، موبایل و …) به واسطه مرورگر و امکان استفاده کاربران، با دسترسى هاى مختلف و کنترل عملکرد آنها